Close

Меховое производство

Виробництво штучного хутра

Фабрика «Роза» – це одне з провідних підприємств України, яке виготовляє штучне хутро (еко-хутро) на трикотажній основі. Трикотажна фабрика вже більше 30 років виробляє продукцію високої якості. Це дозволить вам купити натуральне і вовняне хутро, характеристики яких відповідають світовим стандартам.

Переваги продукції трикотажної фабрики «Роза»

Головною особливістю виробництва є широке розмаїття моделей хутра. Інтернет-магазин дозволить кожному клієнту недорого купити довге чи короткий штучне хутро з певним метражем за індивідуальними вимогами. Натуральне (вовняне) і штучне хутро представлені в широкій кольоровій гамі, мають різну щільність, висоту ворсу і дизайн.
«Роза» – підприємство з великим досвідом по виробництву і оптового продажу штучного хутра в Україні. Сучасне обладнання фабрики дозволяє випускати якісне еко-хутро на трикотажній основі, який широко використовується для виробництва верхнього одягу, взуття, головних прибирань, дитячих іграшок, елементів меблів.

Види хутра від фабрики «Роза»

Завдяки використанню сучасних технологій, фабрика випускає продукцію з якісних матеріалів, яка зовні дуже схожа на натуральний. Сьогодні продукція підприємства складається з таких різновидів:

  • Вовняний – натуральне хутро з овечої вовни, яке використовують для пошиття взуття, постільних речей, а також цінне хутро – стрижений мутон, для виробництва одягу і дитячих виробів.
  • Іграшковий – якісне еко-хутро, яке використовується для пошиття дитячих іграшок та сувенірних виробів.
  • Жакардовий – полегшенне декоративне хутро для пошиття пледів, м’яких меблів, дитячого верхнього одягу.
  • Шубний – штучне хутро використовується для пошиття верхнього одягу та оздоблення швейних виробів, вартість якого прийнятна ніж ціна продукції з натурального хутра.
  • Підкладочний – використовується для пошиття підкладок в одяг і взуття для більшого комфорту і зручності.
  • Комірний – призначений для виготовлення форменого одягу, хутряних шапок і комірів.

Оформити замовлення ви зможете на сайті, або скориставшись наступними контактними даними: +38 (063) 458-38-01, +38 (063) 458-38-02, +38 (044) 585-08-09 (Україна, Київ) .

Ми зможемо надати вам вигідні умови співпраці і якісну продукцію за приємною ціною.

Меховое производство_1Меховое производство_2Меховое производство_3