Close
Швейное производство

Швейне виробництво

Компанія «Роза» є однією з небагатьох фабрик України, яка має власний цех для пошиття речей на замовлення. Фахівці компанії забезпечить вам якісне пошиття жіночого, чоловічого та дитячого трикотажного одягу, ціна на яку приємно вас здивують.

Різноманітність продукції швейного виробництва

Професіонали фабрики «Роза» нададуть вам можливість пошити стильний, модний і молодіжний одяг різного фасону і стилю. Кожен клієнт зможе замовити в нашому інтернет-магазині виготовлення речей українського виробника оптом і в роздріб досить дешево і зручно.
Фабрика використовує якісні трикотажні полотна для пошиття:

  • Різних трикотажних речей для чоловіків і жінок,
  • Спортивного одягу,
  • Спецодягу,
  • Моделей для малюків,
  • Піжамної продукції,
  • Зручних речей для повсякденного носіння.

Якісна трикотажна продукція компанії «Роза» – це стильний, молодіжний і модний одяг українського виробника, який ви зможете замовити на нашому сайті (Україна, Київ).

Особливості виробництва фабрики «Роза»

Жіночий та чоловічий одяг українських виробників виготовляється з використанням сучасних технологій виробництва. Фабрика використовує системи проектування фірми «Gerber» (США) і механізовані настилочні комплекси фірми «Kuris» (Німеччина). Це дозволяє зробити високу якість крою, а преса фірми «Meyer» (Німеччина) забезпечать точність і якість дублювання матеріалів.

Фабрика «Роза» випускає якісну трикотажну продукцію вітчизняного виробництва за невисокою ціною на товар. Компанія постійно розробляє нові колекції жіночого, чоловічого та дитячого одягу, що дозволяє зробити продукцію цікавою і стильною.

Замовити продукцію ви зможете, перейшовши на сайт або ж скориставшись контактною інформацією: +38 (063) 458-38-01, +38 (063) 458-38-02, +38 (044) 585-08-09, +38 ( 044) 585-08-10.

Ми забезпечимо для своїх клієнтів зручний сервіс, доступну ціну і якісну продукцію українського виробника.

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН “РОЗА”!